pozycjonowanie-semidea

Reklamy w sieci Microsoft

Twoje reklamy w usłudze Microsoft Advertising

Reklamuj się w Microsoft Advertising, aby wyświetlać reklamy swoich produktów i usług. Tworzymy reklamy, które będą rezonować z klientami, prowadząc do większej liczby wizyt w Twojej witrynie i wyższego zwrotu z inwestycji.

Wyświetlaj swoje reklamy w Bing i innych witrynach wyszukiwania

Twoje reklamy mogą pojawiać się na stronie wyników wyszukiwania, gdy klient przeprowadza wyszukiwanie w Bing, AOL, Yahoo i witrynach partnerskich (takich jak MSN.com lub Bing.co.uk). Miejsce wyświetlania reklamy na stronach wyników wyszukiwania zależy od słów kluczowych użytych do powiązania reklam. Na przykład Tomasz jestt właścicielem sklepu z bielizną i chce tworzyć reklamy bielizny dla kobiet. Może zawierać słowa kluczowe, takie jak „koszule nocne”, „piżamy” i „halki”, aby jej reklamy były lepiej dopasowane do wyszukiwań klientów i wyświetlały się nad wynikami wyszukiwania lub obok nich.

Wyświetlaj swoje reklamy na komurkach i tabletach

Twoje reklamy będą wyświetlane klientom będącym w ruchu, którzy używają komórek i tabletów. Reklamy pojawiają na komputerach stacjonarnych, jak i smartfonach, ale priorytetowo określaj miejsca, w których reklamy mają się pojawiać częściej.