pozycjonowanie-semidea

Tworzenie stron internetowych

Strony internetowe

Tworzymy strony internetowe zawsze opierając się o cel który chcemy osiągnąć razem z przedsiębiorcą. W zależności od rodzaju prowadzonego przez Ciebie biznesu używamy sprawdzonych rozwiązań, które mają ułatwić klientowi zrealizowanie konwersji na Twojej nowej stronie internetowej, niezależnie czy jest to sklep internetowy, wizytówka firmy, czy landing page. 

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie i realizację stron internetowych dla biznesu prowadzimy na dwa sposoby:

  1. Profesjonalne strony internetowe
  2. Tanie strony internetowe

Profesjonalne strony internetowe

Profesjonalne strony internetowe projektujemy indywidualnie, każdy element strony jest stworzony od zera, tak aby spełniał oczekiwania klienta i robił dokładnie to co ma robić. 

Strony dedykowane tworzymy na CMS WordPress jednak w tym celu nie używamy takich frameworków jak Elementor czy WPBakery ze względu na “czystość” kodu. Każda profesjonalna strona wypuszczona przez Semidea musi spełniać wymagania Google Page Speed (również te które nie są aktualnie wymagane).

Zaawansowane strony www wymagają więcej zasobów ludzkich w trakcie realizacji, przykładowymi są:

  • Programiści
  • Graficy
  • Specjaliści UX
  • Specjaliści UI
  • Testerzy

Strony WordPress z małą ilością wtyczek

Nasze strony korzystają z małej ilości wtyczek ponieważ indywidualny szablon jest wyposażony w konkretne, stworzone na poczet projektu rozwiązania. 

Dlaczego u nas nie ma miliarda wtyczek?

Korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań, wiele wtyczek potrafi być w przyszłości nie kompatybilne ze stroną lub posiadają błędy które mogą doprowadzić do powolnego ładowania strony czy nawet do ataków przez boty lub hakerów.

Co zyskujesz współpracując z nami?

Przede wszystkim pewność że strona będzie działała szybko a Twoi potencjalni klienci nie będą blokowani przez niezależne od Ciebie czynniki.

Hosting

W zależności od konkretnego projektu pomagamy przy wyborze hostingów mając na uwadze wydajność serwera oraz koszty jego utrzymania.

Optymalizacja stron www

Przy oddaniu profesjonalnej strony internetowej zawsze masz pewność że będzie ona zoptymalizowana pod kątem wydajności, użyteczności, działania na urządzeniach mobilnych oraz komputerach klasy PC. 

Idealistyczne podejście

Detale, detale jest to zarówno naszą zaletą jak i przekleństwem 🙂 zawsze znajdziemy coś żeby mogło działać lepiej, szybciej lub po prostu mogło wyglądać ładniej. 

Strona dla przedsiębiorcy / firmy

Przed tworzeniem strony musimy zrozumieć sens Twojego biznesu oraz poznać zachowania potencjalnych klientów. Zawsze staramy się znaleźć coś co będzie Cię wyróżniać wśród konkurencji.

Tworzenie profesjonalnych stron internetowych (szytych na miarę) jest droższym rozwiązaniem.

Tanie strony internetowe

Podział wynika z elastycznego podejścia, ponieważ przedsiębiorcy którzy zaczynają tworzyć swój biznes.

Tanie strony internetowe wykonujemy na płatnych sprawdzonych szablonach, które są w stanie spełnić wiele wymagań narzuconych przez Google.

Tego typu strony internetowe proponujemy dla firm, które mają ograniczone środki finansowe jest przy nich mniej pracy niż przy stronach dedykowanych, dzięki czemu można zaoszczędzić na usługach programistycznych czy designerach UX. 

Optymalizacja Stron WordPress Elementor i WpBaker

Chociaż strony internetowe oparte o wtyczki Elementor czy WpBakery są mniej wydajne niż profesjonalne strony dedykowane, to staramy się maksymalnie je optymalizować pod aktualne wymogi Google Page Speed Insights.

 

Strony gotowe na reklamy

Każdą stronę oddajemy technicznie przygotowaną do pozycjonowania. Podłączamy wszelkie potrzebne usługi google, facebook i inne. Strony w zależności od celu ustalonego z klientem wyposażone są w eventy, dzięki którym można określać konwersje w usługach google.

 

Przykładowe realizacje:

 

strona internetowa fizjoart.wa.plmaadcapital