pozycjonowanie-semidea

Tworzenie sklepów internetowych

Sklepy internetowe

Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu oraz obsługi technicznej sklepów internetowych. Sklepy internetowe opieramy o połączenie WordPress i Woocommerce.

Sklepy oparte o woocommerce są elastyczne w rozbudowywaniu i proste w obsłudze.

Szybki woocommerce?

Z doświadczenia wiemy że jednym z najważniejszych technicznych aspektów sukcesu sklepu internetowego jest jego szybkość. Szybki sklep na wordpressie jest w stanie sprawnie sprzedawać produkty, a co za tym idzie dać szybki zwrot inwestycji. Dzięki szybkiemu działaniu sklepu użytkownik jest w stanie podjąć decyzję zakupową szybciej. 

Magazyn produktów

Sklep może posiadać ręcznie wstawiane produkty lub pobierać je cyklicznie z plików XML, CSV lub zewnętrznego systemu magazynowego. Posiadamy pełną władzę pod kątem importu, a nasza znajomość SEO oraz marketplaców jest w stanie zapewnić przewagę już na początku drogi w ecommerce.

Połączenie z allegro | Oficjalny partner

Połączenie sklepu z allegro lub innymi marketplacami wykonywaliśmy już wiele razy. Jesteśmy oficjalnym partnerem allegro, dzięki czemu oprócz podstawowej integracji jesteśmy w stanie zapewnić częstą aktualizację stanów magazynowych, porównywanie cen konkurencji oraz pomóc przy wyborze hitów sprzedażowych.

Dropshipping

Jeśli zamierzasz otworzyć sklep internetowy oparty o model biznesowy Dropshipping to jesteś w dobrym miejscu. Posiadamy szeroką wiedzę popartą realizacjami sklepów dropshipping. Wiemy co będzie potrzebne do sprzedaży, kiedy ta sprzedaż się opłaca oraz jak zapewnić najszybszą i najprostszą formę obsługi klienta.

Hosting Woocommerce

Nie posiadamy własnych serwerów ale korzystamy z usług hostingowych wielu firm. Znamy zarówno ich zalety oraz wady, dzięki czemu możemy wybrać hosting odpowiedni do potrzeb sklepu internetowego.

Zliczanie konwersji woocommerce

Nasze sklepy internetowe wyposażone są w autorski system zliczania konwersji z reklam google, dzięki czemu algorytmy google są w stanie uczyć się szybciej i skuteczniej, przekształcając ruch w unikalne zakupy.

Przykładowe realizacje:

 

sklep internetowy colorstoriesleadradareuroimagesklep internetowy podrodze.net